Ako pracujeme

Funkčný marketing

Pri práci s ktorýmkoľvek klientom sa v prvom rade zamýšľame, ako mu môžeme pomôcť z biznisového hľadiska. Moderný dizajn, špičková technológia a kreatívne nápady sú skvelé, ale prvoradé je to, aby nasledovali svoj cieľ. Efektivita, jednoduchosť a prispôsobivosť je našou mantrou.

Na mieru

Kampane vypracovávame na mieru podľa požiadaviek zákazníka

Cielene

Čím lepšie cielite svoj online marketing a čím precíznejšie vymedzíte svoju cieľovú skupinu, tým lepšie sú výsledky kamapne

Efektívne

Precíznym výberom kanálov a komunikovanej správy sa dosiahne najvyššia efektivita

Klienti

Funkčný webdizajn

Webová stránka môže byť váš najlepší predajca. Vďaka našej metodike Business-driven Web je na konci výsledok, ktorý je nielen pekný a spĺňa vaše predstavy, ale v prvom rade pomôže vášmu biznisu a získa vám zákazníkov.

Komplexný balík

Tvorba web stránok pre nás znamená cestu od prvého nápadu až po dosiahnutie cieľa. Spolu s klientom navrhneme obchodné plány webu, štruktúru, webdizajn (vizuál), vytvoríme obsah, zabezpečíme doménu a server a spúšťame hotové riešenie. Myslíme na všetko.

Spoľahlivé technológie

Naše weby spĺňajú otvorené štandardy HTML5 a CSS3, takže sú rýchle a prístupné vždy a všade. Weby staviame na redakčnom systéme, aby na ne mohol jednoducho sám dopĺňať informácie.

Responzívny web

Polovica ľudí dnes pristupuje na web z mobilných zariadení. Vytvárame moderný a responzívny webdizajn, ktorý plne podporuje mobilné telefóny, tablety, notebooky aj stolné počítače. Oslovte všetkých.